Pracovné ponuky

SK | EN | RU | DE

Hľadáme do nášho tímu:

Projektant špecialista

Termín nástupu

ihneď

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500 € / mesiac

Variabilná zložka mzdy od 100 € do 500 € za mesiac, pri plnení kritérií a dobrého hosp. výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • vypracováva štúdie a analýzy riešení
  • pripravuje podklady k projektovej dokumentácii
  • realizuje projektovú dokumentáciu, ktorá je zhotovená v súlade s platnou legislatívou
  • sleduje a vyhodnocuje smery rozvoja v oblasti vzduchotechniky a klimatizácie
  • študuje odbornú domácu aj zahraničnú literatúru z danej oblasti
  • navrhuje zmeny v zmysle rozvojových trendov
  • vypracováva výrobnú (výkresovú) dokumentáciu podľa požiadaviek zákazníka
  • zodpovedá za účelnosť a vhodnosť technického riešenia určenej časti úlohy a za dodržiavanie termínov
  • spolupracuje pri plánovaní a koncepčnom riešení jednotlivých úloh a projektov
  • spolupracuje s členmi tímu pri riešení konkrétneho projektu a pri realizácii jednotlivých vývojových a výrobných etáp
  • spolupracuje s obchodným oddelením pri ponukovom konaní
  • efektívne zavádza technické a technologické novinky do praxe
  • je potrebné byť držiteľom oprávnenia (pečiatky)
Zamestnanecké výhody, benefity
  • profesionálny rast
  • podmienky pre osobnostný rozvoj
  • začlenenie do nášho profesionálneho tímu
  • odborné vzdelávanie
  • variabilná zložka mzdy od 100 € do 500 € za mesiac, pri plnení kritérií a dobrého hosp. výsledku spoločnosti
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné TZB, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk – Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk – Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • AutoCAD – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý
Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • samostatnosť, flexibilita, precíznosť
  • výhodou je znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • tvorivý prístup k riešeniu požiadaviek a potrieb zákazníka
  • skúsenosti z oblasti vzduchotechniky a klimatizácie vítané
  • potrebné oprávnenie (pečiatka)

Vedúci logistiky

Ihneď

plný úväzok

990 € / osobné hodnotenie od 100 € do 400 €

  • plánuje, riadi a koordinuje všetky činnosti spoločnosti, pri ktorých sa zabezpečuje dovoz materiálu, polotovarov, náradia a služieb potrebných na výrobu výsledných produktov,
  • riadi a koordinuje všetky činnosti spoločnosti súvisiace s kompletným zabezpečením odvozu hotových produktov, materiálov a služieb k zákazníkovi resp. tretím stranám,
  • spolupracuje s vedúcimi ostatných stredísk, koordinuje toky materiálu a služieb tak aby neovplyvnil negatívne produkciu a chod spoločnosti,
  • riadi a vyberá dodávateľov materiálov a služieb tak aby znížil obstarávacie náklady pri súčasnom zachovaní kvality a pri spoľahlivom a rýchlom termínovom plnení.
  •  variabilná zložka mzdy od 100 € do 400 € za mesiac, pri plnení kritérií a dobrého hosp. výsledku spoločnosti
  • mobilný telefón
  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

strojárske

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý

B

Počet rokov praxe

2

  • zodpovedný prístup k práci
  • samostatnosť, flexibilita
  • dôslednosť pri plnení úloh
  • vynikajúce organizačné a komunikatívne schopnosti
  • prax v odbore – vítaná