Fiving logo

Tepelné čerpadlá typu vzduch-vzduch

Tieto zariadenia čerpajú prírodné teplo z okolitého vzduchu a vyprodukované teplo odovzdávajú cirkuláciou vzduchu vo vnútornom, vykurovanom priestore.
Sú vhodné predovšetkým na priemyselné použitie vo veľkoobjemových priestoroch a halách s vysokými stropmi, kde je možné predpokladať vysoké finančné
nároky na zaistenie optimálnej teploty, napríklad pomocou plynového alebo elektrického vykurovania.

BJ

Vetracie a klimatizačné zariadenia typu BJ môžu byť vo vonkajšom, vnútornom, alebo v hygienickom prevedení (použitie antikorového materiálu). Zariadenia sú určené pre komfortnú i technologickú vzduchotechniku a klimatizáciu. Prevádzka takéhoto zariadenia dokáže ušetriť nemalé množstvo energie, teda aj finančných prostriedkov vynaložených na vykurovanie objektov.
         

Čítajte viac→

VESNA

Zariadenie zaisťuje primárne požiadavku na kúrenie a vetranie obytných priestorov nízko energeticky pasívnych domov v zimnom a prechodnom období. Zariadenie v sebe integruje všetky prvky zaisťujúce efektívny a pružný spôsob teplovzdušného vykurovania, vetrania a chladenia. Optimálne využitie komponentov v každom režime a v každom pracovnom bode prevádzky pomocou plne-automatického systému merania a regulácie.

Čítajte viac→

Tepelné čerpadlá typu vzduch-voda

Tepelné čerpadlá typu vzduch-voda predstavujú investične najdostupnejšiu variantu komfortného a ekonomicky účinného zdroja tepla. Využívajú ako zdroj energie okolitý vzduch a patria k najvyhľadávanejším typom. Vyznačujú sa jednoduchou inštaláciou, priaznivou cenou a univerzálnym použitím nielen na vykurovanie a celoročnú prípravu teplej vody, ale napríklad aj na ohrev vody v bazéne.

STRIBOG

Kompaktné interierové tepelné čerpadlo ako zdroj tepla pre vykurovanie objektov a prípravu TUV.
Zariadenia predstavujú investične najdostupnejšiu variantu komfortného a ekonomicky účinného zdroja tepla s možnosťou úspory prevádzkových nákladov na vykurovanie či prípravu teplej úžitkovej vody až do výšky 75%.

Čítajte viac→

PROVE

Tepelné čerpadlá PROVE je možné použiť ako zdroj tepla pre vykurovanie či prípravu teplej úžitkovej vody, určené pre inštaláciu v exteriéri ako vonkajšia jednotka a v interiéri vnútornej jednotky.
         
         
         

Čítajte viac→

IT Klimatizácia

Úsporné chladenie počítačových miestností, serverovní, dátových centier, miestností s telekomunikačnou a prenosovou technikou pre aplikácie s nepretržite vysokou tepelnou záťažou.

FKAN - IT

Zariadenie je schopné pripraviť pomocou princípu "voľného chladenia" optimálne pracovné prostredie pre Vašu technológiu. V porovnaní s inými systémami nevyužívajúcimi tento princíp spotrebuje o 70% menej energie za rok.

Čítajte viac→

VELES

Yariadenie je vyvinuté a určené pre efektívny odvod tepelnej záťaže z priestorov s vyššími nárokmi na dodržiavanie parametrov vnútorného vzduchu a na vysokú prevádzkovú spoľahlivosť.
 

Čítajte viac→

CHOROS

Úsporné chladenie počítačových miestností,serverovní, miestností s telekomunikačnou a prenosovou technikou pre aplikácie s nepretržite vysokou tepelnou záťažou.
 
 

Čítajte viac→

2FBM

Klimatizačné jednotky vyvinuté pre efektívny odvod tepelnej záťaže priestorov s vysokými nárokmi na dodržiavanie parametrov vnútorného vzduchu.

Čítajte viac→

Špeciálna klimatizácia

Zaiadenia sú vhodné najmä pre prevádzky s nepretržite vysokou tepelnou záťažou, v ktorých je potrebné z priestorov odvádzať tepelnú záťaž.

FBM 1998

Klimatizačné jednotky vyvinuté pre efektívny odvod tepelnej záťaže priestorov s vysokými nárokmi na dodržiavanie parametrov vnútorného vzduchu.

Čítajte viac→

FBM940EXM

Klimatizovanie kabín mostových žeriavov s okolitou teplotou do 70°C.
 

Čítajte viac→

FBM1153EXM

Klimatizovanie kabín mostových žeriavov s okolitou teplotou do 60°C.
 

Čítajte viac→

FHU a KJ

Jednotky vyvinuté na efektívne a ekonomické chladenie, alebo kúrenie veľkých priestorov, priemyselných a športových hál.

GOBI

Vysoko výkonné vykurovacie jednotky určené pre montáž na stenu aj strop. Navrhnuté pre priemyselné a poľnohospodárske areály, sklady, výrobné a športové haly.

Čítajte viac→

KJ

Vonkajšie kondenzačné jednotky navrhnuté pre komfertné i technologické riešenia klimatizácie a chladenia.

Čítajte viac→

Klimatizované technologické kabinety

Výrábame rôzne typy technologických kabinetov pre umiestnenie telekomunikačných, zabezpečovacích alebo riadiacich technológií vo vonkajšom prostredí. Vyhotovenia sú vytvárané individuálne na základe požiadaviek zákazníka.

KSBM I

KSBM II

Klimatizované technologické kabinety určené pre umiestnenie špeciálnej 19” alebo 21” telekomunikačnej, zabezpečovacej alebo riadiacej technológie vo vonkajšom prostredí s možnosťou udržiavania stálej teploty v závislosti od okolitých poveternostných podmienok a tepelných stratách inštalovanej technológie.

Čítajte viac→

KSBM III

Footer Logo Blue

© Fiving,s.r.o. 2017 - - Designed & Developed by MG
Palugyayho 550
031 01 Liptovský Mikuláš